Informace k pobytu

Ke stažení – plakátky s kompletními informacemi

Penzion Belveder

Penzion Belveder je situován v turisticky nejatraktivnější části letoviska, nachází se na vyvýšenině skalního útesu a nabízí překrásný výhled na okolní hory a moře. Je zde možnost parkování přímo u penzionu ovšem s omezeným počtem míst.Výhodná poloha přímo u pláže je lákavým cílem na letní dovolenou pro všechny věkové kategorie. Bohatá fauna a flóra v kombinaci s překrásnými přírodními plážemi je jako stvořená pro strávení klidné dovolené. Do historického a kulturního centra se dostanete asi po 5 minutové procházce. Je zde řada obchůdků se suvenýry, restaurace, kavárničky a pizzerie.

Ubytování:

Penzion Belveder nabízí jednoduché ubytování penzionového typu. Pokoje jsou rozděleny do dvou pater, jsou 2 lůžkové, 3 lůžkové a 4 lůžkové. Některé jsou s balkónem nebo vyhlídkou. Součástí každého pokoje je sociální zařízení se sprchovým koutem a WC.

Stravování:

Jídelna má vnitřní a venkovní posezení a terasa nabízí překrásný výhled na Jadran a hory Velebitu. Plná penze kontinentální – česká strava, spíše lehčí – zahrnuje snídani, oběd a večeři (formou self servisu), nápoj ke stravě zdarma. V jídelně je k dispozici varná konvice a 2 lednice, kde si můžete uložit i své potraviny, které jsou k zakoupení v blízkém obchůdku nebo v centru města vzdáleném asi 15 min.

Pláž a moře:

Pláž je oblázková a nachází se přímo pod penzionem, s pozvolným vstupem do moře. Moře je čisté, příjemně teplé, jeho teplota v září dosahuje až 25 st. a svou hustotou soli vás přímo nadnáší, takže je vhodné i pro neplavce.

Dlouhá a široká městská pláž s tobogánem, plná atrakcí a vodního vyžití je vzdálená od penzionu asi 1 km a má pozvolný vstup do moře.

Program: Probuzení skrytých schopností a jejich využití v praktickém způsobu života

V rámci celotýdenního programu je zahrnuto ranní harmonizační cvičení s prvky jógy, zpívání manter, přednášky a povídání na zajímavá témata a meditace. Ostatní služby vypsané u lektorů jsou poskytovány za zvýhodněné ceny.

Sport a zábava:

Ve městě se nachází sportovní areál s tenisovými kurty, prostor na cvičení, hřiště na volejbal, basketbal, vodní a plážové sporty, tobogán, cyklotrasy i možnost potápění. V sezóně město nabízí bohatý společenský program, příjemné restaurace, kavárny a diskotéky a všude je slyšet chytlavá a rytmická živá hudba.

Pro děti jsou k dispozici: pískoviště, prolézačky, houpačky a hřiště pro plážové sporty, skákadla se nacházejí kousek od centra města.

Fakultativní výlety: lodní výlety, fishpiknik. Výlet na Pažský trojúhelník – energetické místo.